Serumai

Re – charge 

50 ml

Hialurono rūgšties serumas “Re-charge”, tai ypatingai drėkinantis, veido kontūrą pakeliantis ir formuojantis. Hialurono molekulės suteikia Jūsų odai reikiamos drėgmės, atstato viršutinių ląstelių sluoksnių drėgmę. Sudėtyje turi raminamojo pantenolio, kuris odai suteikia tolygų toną. Idealus riebiai ir mišriai odai. 

Naudoti ryte ir vakare ant švarios veido odos.

Patirkite ypatingą dienos pradžią kas rytą ir idealų odos atsistatymą kiekvieną naktį.

Hialurono rūgštis tai biotechnologinis produktas. Pasiekia giliausius odos sluoksnius, sukuria apsauginį sluoksnį reguliuojantį odos drėgmės balansą. Oda tampa akivaizdžiai užpildyta ir lygesnė.

Pantenolis priklausantis vitamino B grupei, kuris randamas mielėse, daržovėse, riešutuose, etc. Jis atlieka svarbią užduotį odos epidermio, plaukų ir nagų keratinizacijoje. Pantenolis palaiko odos ląstelių atsinaujinimo procesus, skatina gijimą ir veikia prieš uždegimus. Švelniai it velvetas odai, pantenolis dar naudojamas raminti odos nudegimus.​

Re – charge N

30 ml

Intensyvaus poveikio hialurono rūgšties serumas, ypatingai drėkinantis ir suteikiantis odai energijos.

Tinka normaliai ir labai sausai, brandesniai odai. 

Re-charge N koncentruota formulė, ypatingai smulkios hialurono molekulės suteikia šiam produktui unikalumo. Šis intensyvus hydro serumas pagerina odos regeneraciją ir skatina dalelių apykaitą. Oda ne atrodo tiesiog jaunesnė – ji tampa jaunesnė! Re-charge N iš karto suteikia odai drėgmės ir ją sulaiko joje, aktyvuoja ATP produkciją. 3 – 4 savaičių eigoje, hydro lipidinis sluoksnis tampa absoliučiai atstatytas. 100% BE parabenų, PEG, parafino. 

Tinka visiems odos tipams, idealus jautriai, alergines reakcijas patiriančiai odai. Naudoti ryte ir vakare ant švarios veido odos. Turi aukštą aktyviųjų ingredientų koncentraciją.

ATP, Algin ir Papajos ekstrakto kombinacija suteikianti odai drėgmės ir energijos. ATP stimuliuoja ląstelių metabolizmą. Algin formuoja drėgmę išlaikančią apsauginę plėvelę ant odos paviršiaus ir apsaugo ją nuo išsausėjimo. Papajos ekstraktas padeda atsikratyti negyvųjų ląstelių ir aktyvuoja naujųjų odos ląstelių procesus.

Pantenolis priklausantis vitamino B grupei, kuris randamas mielėse, daržovėse, riešutuose, etc. Jis atlieka svarbią užduotį odos epidermio, plaukų ir nagų keratinizacijoje. Pantenolis palaiko odos ląstelių atsinaujinimo procesus, skatina gijimą ir veikia prieš uždegimus. Švelniai it velvetas odai, pantenolis dar naudojamas raminti odos nudegimus.​​

Hialurono rūgštis tai biotechnologinis produktas. Pasiekia giliausius odos sluoksnius, sukuria apsauginį sluoksnį reguliuojantį odos drėgmės balansą. Oda tampa akivaizdžiai užpildyta ir lygesnė.​

Re – charge PH 

30 ml

Re-charge PH naujasis veido serumas suteikiantis odai harmonijos ir drėgmes balansą.

Didelių molekulių hialurono rūgštis, lactil ir pantenolis intensyviai drėkina odą. Sebumą reguliuojantis ingredientas suteikia balanso ir ramina odą, o betainas ir antioksidantas alantoinas ją apsaugo.

Lengvas, permatomas serumas savo konsistencija panašus į          Re-charge serumą. Sudėtyje esantis SEBOCLEAR™-MP aktyvusis ingredientas reguliuoja odos balansą, pašalina uždegiminius procesus ir sumažina nešvarios odos požymius.  Re-move PH ir Re-vital PH sudėtyje turi Seboclear™-DB su panašiomis sebumą reguliuojančiomis savybėmis.  

Naudoti: 1-2 paspaudimus tepti ryte ir vakare prieš pasirinktą kremą, vengiant akių zonos.  

Multi-funkcionalus natūralus aktyvusis ingredientas išgautas iš Maclura cochinchinensis lapų. Jis pasiekia giliausius riebios odos sluoksnius, sustabdo komedonų (aknės bėrimas, en.(comedones)) ir aknės (spuogų, en. (acne vulgaris)) atsiradimą ir formavimąsi. Veikia panašiai kaip retinolis, suteikia odai tolygumo ir jaunatviškai atrodančią odą.

Hialurono rūgštis suteikia drėgmės ir ją sulaiko odoje, turi odą raminančių savybių ir teigiamai veikia odos epidermio struktūrą. Re-charge PH kombinuoja net gi 2 hialurono tipus: 0,2 % Hyaluron (1,5-1,8MDa) 0,05 % Hyaluron (10-20 kDa) Ką tai reiškia? Hialurono rūgštis turinti aukštą molekulinį svorį veikia tik trumpą laiką, bet turi staigų ir matomą efektą, priešuždegimines savybes ir formuoja drėkinamąją plėvelę ant odos paviršiaus. O žemą molekulinį svorį turinti hialurono rūgštis turi ilgalaikį efektą ir įsigeria į jungiamuosius odos ląstelių audinius ilgalaikiam priešraukšliniam efektui.

Lactil (NMF – natural moisturizing factor) suteikia odai papildomos drėgmės.

Alantoinas skatina viršutinių odos sluoksnių regeneraciją pašalindamas negyvąsias ląsteles ir tuo pačiu stimuliuoja proliferaciją epitelio ląstelėse. Aktyvusis ingredientas taipogi turi antimutageninių savybių. Oksidacijos procesai yra nuslopinami ir odai suteikiama drėgmė.

Pantenolis priklausantis vitamino B grupei, kuris randamas mielėse, daržovėse, riešutuose, etc. Jis atlieka svarbią užduotį odos epidermio, plaukų ir nagų keratinizacijoje. Pantenolis palaiko odos ląstelių atsinaujinimo procesus, skatina gijimą ir veikia prieš uždegimus. Švelniai it velvetas odai, pantenolis dar naudojamas raminti odos nudegimus.

Betainas apsaugo nuo aplinkos veiksnių ir odos dehidratacijos.

 

Re – lax 3

30 ml

Daugiafunkcinis serumas – stangrinamoji priemonė nuo raukšlių.

Giliai veikiantis jaunystės eliksyras. Nepakartojamas serumas sukurtas pagal išskirtinę technologiją IDC, sukuria struktūrą, kuri veikia odos senėjimo procesus, pastebimai sumažina senėjimo žymes ir suaktyvina odos atsinaujinimo procesus. Tripeptidai matomai veikia mimikos raukšles ir stabdo naujų raukšlių atsiradimą, oda yra išlyginama. Išskirtinė sudėtis, kurioje gausu fito ekstraktų, apsaugo nuo laisvųjų radikalų, alergenų, ramina ir veikia priešuždegimiškai. Komponentai turintys priešraukšlinį poveikį, tinka visiems odos tipams – net odai su išsiplėtusiais kapiliarais.

Naudoti ryte ir vakare ant švarios veido odos.

Peptidas išsaugantis odos gyvybingumą, skatina kolageno gamybą. Mažina ne tik linijų atsiradimą, bet ir užpildo gilesnes raukšles.

Stiprus aktyvusis ingredientas ir antioksidantas. Neutralizuoja kenksmingus laisvuosius radikalus kurie atsakingi už odos senėjimo procesus ir skatina odos atsistatymą.

Alantoinas skatina viršutinių odos sluoksnių regeneraciją pašalindamas negyvąsias ląsteles ir tuo pačiu stimuliuoja proliferaciją epitelio ląstelėse. Aktyvusis ingredientas taipogi turi antimutageninių savybių. Oksidacijos procesai yra nuslopinami ir odai suteikiama drėgmė.

Ramina odą ir jos uždegimus, atstato odos ląsteles ir jos apsauginį barjerą.

Hialurono rūgštis tai biotechnologinis produktas. Pasiekia giliausius odos sluoksnius, sukuria apsauginį sluoksnį reguliuojantį odos drėgmės balansą. Oda tampa akivaizdžiai užpildyta ir lygesnė.

Drėkina, ramina, gydo ir regeneruoja odą.

Re – fine

30 ml

Poras sutraukiantis ir odą atkuriantis fluidas.

Ypatingai lengvas fluidas su odos priežiūros formule: AquaPront sutraukia poras, mažina raukšles ir atstato odos profilį. Praturtintas planktono mikroorganizmais,  Re-fine suteikia odai švelnumo ir veikia priešuždegimiškai. Žali mikro-dumblių ekstraktai veikia ląstelių regeneraciją ir išlaiko kolageną ir elastaną suteikdami odai lygų toną. 

Naudoti 1-2 paspaudimus ryte ir vakare, prieš įprastą veido priežiūrą.

Odos senėjimo procesai yra sustabdomi ir gydomi su ilgai išliekančiais rezultatais. Apsaugo nuo laisvųjų radikalų, veikia anti-alergiškai, ramina odą. Skatina odos regeneraciją, stabdo jos senėjimo procesus ir suteikia odai reikiamą priežiūrą prisitaikydamas pagal kiekvieno odos tipo poreikius. Oda švyti jaunyste, grožiu ir sveikata.

Unikali apsauginių ir drėkinamųjų ingredientų kombinacija. Staigus raukšlių užpildymas ir odos būklės pagerėjimas. Lygina odą su ilgalaikiu rezultatu.

Regeneruoja, atstato odos imuninę sistemą. Gydo uždegimus ir atstato drėgmės balansą.

Stiprina odos jungiamuosius audinius, aktyvuoja kolageno gamybą.

Vitaminas C stimuliuoja jungiamųjų odos ląstelių metabolizmą ir aktyvuoja kolageno enzymų produkciją.

Drėkina, ramina, gydo ir regeneruoja odą.

Betainas apsaugo nuo aplinkos veiksnių ir odos dehidratacijos.

Įtakoja geresnį žaizdų gyjimą, mažina odos sudirgimą, suaktyvėja odos apsaugos funkcija.

Išgaunamas iš sezoninių saldžių migdolų sėklų. Migdolų aliejus yra ypatingai gydantis, rekomenduojamas naudoti esant jautriai, sausai ir besilupančiai odai.