Procedūros

Medicininio Grožio Konceptas

Pagaminta Vokietijoje. 

BDR mokslinė laboratorija sukūrė absoliučiai naują biotechnologinę priežiūrą. Inovatyvi emulsijos technologija kombinuoja kompanijos labiausiai vertinamas natūraliųjų medžiagų koncentracijas su optimizuotomis mikro molekulėmis ir ypatingų formulių aktyviaisiais ingredientais. 

Rezultatai

Prieš atliktas gydymo procedūras ir po.

BDR ACNE gydymas – odos valymas ir atgaivinimas.

Trukmė: 2 mėnesiai 

Calming Light šviesos terapija 2 kartus į savaitę

Re-action deep rūgštinis pilingas

Profipeel mikrodermabrazija

Namų priežiūrai pritaikyti produktai: Re-move PH prausiklis,          Re-action tonikas, Re-charge serumas, Re-vital PH emulsija.

BDR AGE CONTROL procedūra.


Senėjimo procesų sustabdymas ir odos atnaujinimas. 

Rezultatai akivaizdūs jau po pirmosios atliktos procedūros!

BDR Intensyvaus drėkinimo ir raukšlių gydymo procedūra.

Trukmė: 6 savaitės

Re-action natural rūgštinis pilingas

Profipeel S , Stimulation XS mikrodermabrazija

Namų priežiūrai pritaikyti produktai: Re-move prausiklis,              Re-action natural rūgštinis pilingas, Re-charge N serumas, Re-vital emulsija.

Kada daugiausiai ir kokiais tikslais naudojamas Beauty Defect Repair metodas? Ankstesni kosmetinės technologijos gydymo būdai buvo palyginti nešvelnūs, pavyzdžiui, ultragarsas, dermabrazija arba jontoforezė. Šių procedūrų rezultatai dažnai yra nespecifiniai, pavyzdžiui, ne visuomet galime būti tikri, kad norimas rezultatas tikrai pasiektas. Pavyzdžiui, ultragarso poveikis odai nėra aiškus iki galo. Informacija apie ultragarsu infiltruojamas veikliąsias medžiagas nėra detaliai apibrėžta, o tik žinoma bendrai. Iškyla klausimas: ar tikrai jūsų gydyme naudojama veiklioji medžiaga pasiekia epidermį arba dermą? Beauty Defect Repair garantuoja veikliųjų medžiagų prasiskverbimą taip vadinamu „mikroperforacijos“ būdu, be to, jis sužadina mikrocirkuliaciją ir patogiai bei efektyviai veikia odoje esančias Pačinio ląsteles ir kitas nervų galūnes. Beauty Defect Repair metodas puikiai tinka efektyviai mažinti raukšlėms, žymiai padidinti odos elastingumui, pastebimai sumažinti senatvės požymiams, randams bei intensyviai odos struktūros korekcijai. 

Kiek procedūrų reikia, norint pasiekti pastebimus rezultatus? Odos spalvos ir išorinės struktūros skirtumus galima pastebėti ir pajusti jau po pirmosios procedūros, atliktos institute. Išskirtinis bruožas – tai pagerėjusi odos išvaizda, stangrus ir neįtemptas odos paviršius ir gera kraujo apytaka. Ši procedūra – tai fantastiška šventė odai ir pojūčiams. Oda tikrai sulaukia dėmesio. Profesionalią instituto priežiūros programą labai efektyviai pastiprina namų priežiūros programa. Klientas iš karto pastebi skirtumą tarp salono procedūros pojūčių ir intensyvumo bei asmeninės priežiūros namuose. Klientas pageidauja dažnesnių salono procedūrų. 

Kodėl Beauty Defect Repair tarp kitų veikliųjų medžiagų siūlo naudoti ir vaisių rūgštį ? Produktų grupė apima du skirtingus rūgščių preparatus, naudojamus pagal odos tipą, ir esant reikalui galinčius pasiekti pagrindinį sluoksnį arba net giliausią epidermio sluoksnį. Vaisių rūgštys, švelniai ištirpindamos keramido medžiagą, atskiria keratino ląsteles nuo viršutinio odos sluoksnio, sustorėjusio dėl kasdienio UV spindulių poveikio. Tai pagreitina ląstelių atsinaujinimą. Ypatingai padidėja drėgmės kiekis odoje ir pagerėja odos galimybės šią drėgmę išlaikyti. Šiandien mes žinome, kad labai didelės koncentracijos AHA rūgštys (alfa-hidroksi rūgštys) gali pasiekti netgi dermą, kuri ir yra gilių raukšlių pagrindas. Nauji tyrimai rodo, kad AHA rūgštys stimuliuoja fibroblastus gilesniuose odos sluoksniuose, didindamos kolageno ir elastino gamybą. Taigi oda tampa lygesnė, standesnė ir elastingesnė. Dabar ji puikiai paruošta mikroperforacijai. 

Kodėl jums buvo sukurta Beauty Defect Repair? Šiais laikais, kai viskas daug greičiau keičiasi, susiduriama ir su naujais iššūkiais. Praktikuojanti kosmetologė sukūrė pagrindą šiandieninei kosmetikai. Ji buvo ir vis dar turėtų būti pripažinta specialiste visais grožio klausimais. Ar taip ir yra? Ar jos įgūdžiai ir žinios nėra sumenkintos iki paprastos veido priežiūros, kol tuo tarpu dalį matomų rezultatų perėmė medicininis gydymas? 

Dar niekuomet anksčiau klientai tiek daug neinvestuodavo į grožį, kaip dabar. Kosmetinis gydymas nėra pakankamai veiksmingas! Sveikumo kaip gerovės ir priežiūros nepakanka. Reikia, kad SĖKMĖ būtų PASTEBIMA. Pastebimi rezultatai sukelia priklausomybę! Mūsų tikslas buvo sukurti metodą, pasižymintį teigiamais rezultatais, medicinos ribose. 

Kas yra Beauty Defect Repair ir kaip šis metodas veikia? Pagrindinė šio metodo, apjungiančio įvairias gydymo technologijas ir ypač adaptuotus veikliųjų medžiagų preparatus, esmė – tai viršutinių epidermio sluoksnių perforacija. Ypatingos formos ir išdėstymo mikroadatėlės praskiria tuos odos paviršiaus sluoksnius, kurie labiausiai ir trukdo veikliosioms medžiagoms prasiskverbti į epidermį. Šis švelnus metodas apsiriboja kelių mikronų gyliu, taigi jokios aktyvios ląstelės arba kapiliarai nepažeidžiami. Difuzijos barjeras profesionaliai pašalinamas, nesukeliant jokio skausmo, ir tokiu būdu, kartu taikant ir kitus techninius gydymo procesus, veikliosios medžiagos giliai įsiskverbia. Metodo poveikis ne vien išorinis. Odoje sužadinami natūralūs procesai. Specialaus siurbiamojo masažo pagalba oda labai stipriai apsivalo. Pagreitinamas intensyvus šlakų ir medžiagų apytakos produktų šalinimas, ir jie nebesikaupia audinyje. Kita intensyviuose Beauty Defect Repair seminaruose dėstoma masažo technika: Beauty Defect Repair spaudžiamasis masažas. Harmonizuojant energijos srautus meridianais, pralaužiamos blokados ir suaktyvinamos savigydos jėgos. Beauty Defect Repair spaudžiamasis masažas reiškia gryną ir švarią energiją, cirkuliuojančią mūsų venose ir teigiamai veikiančią audinius. Masažas labai malonus, raminantis ir stimuliuojantis. Šį revoliucinį metodą sukūrė biologai, gydytojai, inžinieriai ir praktikuojantys kosmetologai. Tai pagrindiniai logiškai struktūrizuoto veiksmingo gydymo elementai. Buvo atrasta optimali gydymo rankomis, šiuolaikinių veikliųjų medžiagų ir naujausių technologijų sintezė. Svajonė išsipildė ties medicinos riba: iš karto pastebimas, ilgalaikio poveikio, patogius pojūčius sukeliantis gydymas. 

Ar Beauty Defect Repair procedūra suderinama su kitais metodais? Metodo galima lengvai išmokti, kadangi jis turi logišką struktūrą. Įvairiai derinant techninius ir priežiūros komponentus, Beauty Defect Repair siūlo daugybę gydymo būdų. Taip pat Beauty Defect Repair metodu galima žymiai pagerinti klasikines kosmetines procedūras. Kaip galutinę kosmetiką galima naudoti įprastinius priežiūros produktus. Išbandykite Beauty Defect Repair seminare arba atvykite į vieną iš mūsų apmokymų ir būsite apstulbinti. Patikėkite, tai ne tušti pažadai!