Šveitimas

Re - action E

Enzyminis ir mechaninis pilingas – dvigubas poveikis. 

Tinka net ir pačiai jautriausiai odai. Švelnus pilingas pašalinantis negyvas odos ląsteles. Ypatingai tinka pažeistos, sudirgusios odos gydymui, nuostabiai atstato odos balansą ir drėgmę. Skatina odą tapti lygia ir sveika!

Re - action tonikas

100 ml

Profesionalus multi-aktyvus paruošiamasis, gydomasis losjonas.

Gydomasis ir intensyvus tonikas, kuris atkuria odos balansą ir drėgmę, pašalina jos nešvarumus, sutraukia poras ir suteikia lygios odos pojūtį. Specialios formulės dėka yra tinkamas visiems odos tipams, ypatingai priemonė turi būti naudojama esant riebiai ir užterštai odai. Paruošia odą geresniam BDR serumų ir kitų aktyviųjų produktų įsisavinimui! 

Re - action natural exfoliation

30 ml / Vaisių rūgštys “Re-action natural 10%”

Labai veiksminga ir gerai toleruojama vaisinė ir pieno rūgštis naudojama 2 kartus per savaitę vakare, po valymo. Išgautos smulkios rūgšties molekulės gerai išvalo odą ir poras. Nelygi oda tampa glotni, lygi ir akivaizdžiai skaistesnė. Odos spalva gaivi ir švytinti. Unikalios sudėties produktas labai švelniai pašalina negyvas odos ląsteles. Išvalomas epidermis, lengviau valosi oda. Reguliariai naudojant, ženkliai mažėja jautrumo šviesai sukelto senėjimo požymiai. Priežiūros su AHA rūgštimis galimi rezultatai. AHA gerina riebios ir pažeistos odos būklę.

Re - action deep skin exfoliation

30 ml / Glikolio rūgštis “Re-action deep 10%”

Labai veiksminga ir gerai toleruojama vaisinė glikolio rūgštis naudojama 2 kartus per savaitę vakare, po valymo. Išgautos smulkios rūgšties molekulės gerai išvalo odą ir poras. Nelygi oda tampa glotni, lygi ir akivaizdžiai skaistesnė. Unikalios sudėties produktas labai švelniai pašalina negyvas odos ląsteles. Išvalomas epidermis, lengviau valosi oda. Reguliariai naudojant, ženkliai mažėja jautrumo šviesai sukelto senėjimo požymiai.