Veido kaukės

RE - FRESH Kaukė

Želė kaukė yra unikali odos priežiūros dalis kartu su ilgalaikiais rezultatais. Atgaivinanti ir raminanti tekstūra suteikia efektyvius rezultatus sudedamųjų aktyviųjų ingredientų dėka. 

Q10 stabdo odos senėjimo procesus ir stimuliuoja odos ląsteles, oda tampa lygi ir atnaujinta. Kolagenas, hialurono rūgštis ir alantoinas intensyviai drėkina odą suteikdami jai žvalų švytėjimą. Idealiai tinka kombinuojant kartu su BDR serumais.

LASER EFFECT Kaukė su peptidų kompleksu

Naujoji inovatyvioji formulė sutelkia unikalų aktyviųjų ingredientų kompleksą. Formuojantys ir ypatingai stiprūs drėkinamieji ingredientai suteikia Jums patį tyriausią energijos kokteilį odai.

Su patobulintais ląstelių stimuliacijos ir regeneracijos peptidų kompleksais, ši naujoji formulė spinduliuoja gaivumu ir jaunyste. Raukšlės tampa sulygintos ir užpildytos. 


BIO CELL Kaukė

Bio Cell hialurono kaukė su sudėtyje esančiais keramidais ir kolagenu atstato drėgmės balansą, mažina raukšles, grąžina odai elastingumą ir stangrumą.

STRETCH LIFT Kaukė

Strangrinamoji, drėkinamoji ir intensyviai regeneruojanti kaukė su koncentruotais ingredientais, įskaitant hialurono rūgštį ir kalendulos ekstraktą, užtikrina staigų odos kontūro stangrinimą.